Zambak Küpe

3.750,00 

Muhteşem zambak çiçeğinin üç yaprağının birleştirilmesiyle stilize edilmiş, Fransız Hanedanı’nda da kullanılmış sembolden ilham alan Zambak Küpe, gündüz ve gece farklı kombinlerle kullanılabilecek tarzda tasarlandı. Meryem ve Yusuf gibi dini kişilikleri de betimlemek için kullanılmış olan bu güzel sembolü yansıtan küpe stilinizin joker parçası olmaya aday.

Sadece 2 adet kaldı

Kategoriler: , ,

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Muhteşem zambak çiçeğinin üç yaprağının birleştirilmesiyle stilize edilmiş olan bu özel Zambak Küpe, stilinizi tamamlayacak şık bir bayan küpe aksesuarı olarak tasarlanmıştır. Çiçek Küpe tasarımı, Fransız Hanedanı’nda da kullanılmış olan sembolden ilham almıştır.

Bu zarif zambak küpe, pirinç üzeri gümüş ve 22 ayar altın kaplama ile tasarlanmış ve üzeri zirkon taşlarla süslenmiştir. Hem gündüz hem de gece kombinlerinizle mükemmel bir uyum sağlar.

Ürünün kararmaması ve uzun ömürlü olması için, üzerine parfüm sıkmamanız önemlidir. Zambak Çiçeği Küpe, zarif ve anlamlı bir tasarımı temsil ederek stilinizin joker parçası olmaya adaydır. Şimdi, bu özel zambak çiçeği formunda küpe ile tarzınıza zarafet katın ve dikkatleri üzerinize çekin.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.