Uzun Kaplumbağa Küpe

3.299,00 

Evrendeki en eski canlılardan biri olan, çok uzun ömürlü bir hayvan olması sebebiyle çoğu kültürlerde uğurlu ve kutsal sayılmış, ölümsüzlüğü, bilgeliği, mutluluğu, sabrı, azmi ve istikrarı simgeleyen kaplumbağadan ilham alınarak tasarlanan Uzun Kaplumbağa Küpe hem enerji hem de stil olarak arzu nesnesi olmayı hak ediyor.

Sadece 2 adet kaldı

Kategoriler: , , ,

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Uzun Kaplumbağa Küpe, evrenin en eski canlılarından biri olan kaplumbağadan ilham alınarak tasarlanmış olan özel bir aksesuardır. Bu küpe, kaplumbağanın uzun ömürlülüğünü, bilgeliği, mutluluğu, sabrı, azmi ve istikrarı sembolize eder.

Uzun kaplumbağa şeklindeki bu küpe pirinçten üretilmiştir ve gövde ile kulak bölümü pırlanta montür tekniğiyle zirkon taşlarla bezelidir. Hem enerjiyi artırmak hem de stilinizi tamamlamak için mükemmel bir seçenektir.

Ürün kararma yapmaz ve üretici firma tarafından garanti altındadır. Uzun ömürlü kullanım için kaplumbağa küpeye parfüm sıkmamaya özen göstermelisiniz. Uzun Kaplumbağa Küpe, zarif ve anlamlı tasarımıyla hem enerjiyi artıracak hem de stilinizi güzelleştirecek bir aksesuar olarak öne çıkar.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.