Tatlı Kalp Küpe Kırmızı

1.950,00 

Markanın mottosu ‘’Aşk’’ ın sembolü kalp formlu kırmızı renkli Tatlı Kalp Küpe romantik ve sofistike tarzınızın zamansız parçası olmaya aday.

Stokta yok

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Tatlı Kalp Küpe Kırmızı, aşkı sembolize eden romantik bir tasarıma sahip zarif bir takıdır. Kalp şeklindeki küpenin tasarımında pirinç kullanılmış ve üzeri kırmızı Markazit taşlarla süslenmiştir. Bu kırmızı kalp küpe, romantik ve sofistike tarzınıza zarif bir dokunuş katacak ve zamansız bir parça olabilir.

Takının üzeri 22 ayar altın kaplama ile işlenmiştir, bu da takının kalitesini ve dayanıklılığını artırır. Ayrıca üretici firma garantisi altındadır, böylece güvende hissedebilirsiniz.

Bu özel takıyı günlük giyimde veya özel günlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.Tatlı Kalp Küpe Kırmızı, aşkı ve romantizmi sevenler için harika bir seçenek olabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.