Serapis Bileklik

1.450,00 

Serapis Bileklik, gücün ve zarafetin buluşma noktası olarak herkesin tarzını ve kişiliğini öne çıkarmak için tasarlanmıştır. Damla Kalender markasının kalitesi ve güvencesiyle birleşen bu erkek bileklik, her anlamda benzersiz bir stil ve şıklık sunar.

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Damla Kalender markasının özgün tasarımı ve yüksek kalitesiyle öne çıkan Serapis Bileklik, erkeksi gücü ve kadınsı zarafeti ilginç bir şekilde bir arada buluşturan özelliklerden ilham alarak tasarlanmıştır. Unisex olarak tasarlanan bu erkek bileklik, pirinç üzeri gümüş kaplamasıyla göz alıcı bir şıklık sunar.

Serapis Bileklik, ismini antik Mısır ve Yunan mitolojisinde önemli bir tanrı olan Serapis’ten alır. Bu tanrı, erkeksi gücü ve kadınsı zarafeti simgelerken aynı zamanda farklılık ve çeşitliliği de temsil eder. Serapis Bileklik, herkesin tarzına ve kişiliğine uyum sağlayabilen özel bir tasarıma sahiptir.

Ürünü uzun süre koruyabilmeniz için bazı önlemler almanız gerekmektedir. Parfüm, krem, deodorant, güneş kremi gibi kimyasallardan uzak tutulmalı ve klorlu su ile temas ettirilmemelidir. Ayrıca, her kullanımdan sonra terden korumak ve temizlemek için temiz bir bez ile silinmelidir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.