Nazar Boncuğu Kolye

1.299,00 

Tarih boyunca, çoğu kültürde ve dinsel inançta, taşıyan insanı kem gözlerden koruduğu ve kötülükleri savan güçlü bir tılsım olduğu kabul edilen nazar boncuğu uçlu bu estetik Nazar Kolye, stilinize minimalist şıklık katacak.

Stokta

Kategoriler: , ,

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Nazar Boncuğu Kolye, şıklığın ve minimalist tasarımın mükemmel bir örneğidir.Nazar Kolye, nazar boncuğu motifini kullanarak negatif enerjilerden korunma ve pozitif enerjiyi çekme fikrini sembolize eden bir bayan kolye. Aynı zamanda çift yüzlü olması, bayan takı için kullanım esnekliği sağlar.

Bu Nazar Kolye zarif bir görünüme sahiptir. Rodyum kaplama, takının dayanıklılığını artırır ve parlaklığını uzun süre korur.

Bu kolyenin uzun ömürlü ve güzel kalması için kimyasallardan, parfüm, krem, deodorant ve klorlu sudan uzak tutmanız önemlidir. Ayrıca her kullanımdan sonra teri temiz bir bezle silmek, kolyeyi korumanıza yardımcı olacaktır.

Nazar Kolye, hem günlük kullanım için mükemel bir seçenek hem de özel günlerde şıklık ve koruma sunar. Ayrıca anlamlı bir hediye fikri olarak da düşünülebilir

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.