Mavi Damla Küpe

1.599,00 

Mavi Damla Küpe, her kadının takı koleksiyonunda bulunması gereken özel bir parçadır. Zarifliği ve ışıltısıyla her anınıza özel bir dokunuş yapacak olan bu küpe, Damla Kalender markasının kalite ve güveniyle bir araya gelmiştir.

Stokta yok

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Damla Kalender markasının özgün tasarımı ve yüksek kalitesiyle öne çıkan Mavi Damla Küpe, zarifliği ve ışıltıyı bir araya getiren özel bir takı parçasıdır. Pirinç üzeri rodyum kaplama malzemesiyle üretilmiş ve göz alıcı pembe Swarovski taşlarla süslenmiştir.

Bu Swarovski Küpe, damla şeklindeki tasarımı ve mavi renkli taşlarıyla dikkat çeker. Her tarza ve her yaşa uyum sağlayan bu küpe, zarafetin ve şıklığın simgesidir.

Ürünü uzun süre koruyabilmeniz için bazı önlemler almanız gerekmektedir. Parfüm, krem, deodorant, güneş kremi gibi kimyasallardan uzak tutulmalı ve klorlu su ile temas ettirilmemelidir. Ayrıca, her kullanımdan sonra terden korumak ve temizlemek için temiz bir bez ile silinmelidir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.