Kraliçe Arı Küpe

1.999,00 

Doğadaki en değerli canlı türlerinden biri olan ‘’Kraliçe Arı’’ dan esinlenerek tasarlanan Kraliçe Arı Küpe, şıklığınıza ve parıltınıza eşlik etmeye aday. Hem gündüz hem de gece kombinlerinize stil katacak şık bir tasarım.

Sadece 2 adet kaldı

Kategoriler: , , ,

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Doğadaki en değerli canlı türlerinden biri olan arıların ilhamıyla tasarlanmış olan bu zarif Kraliçe Arı Küpe, şıklığınıza ve parıltınıza eşlik etmek için tasarlandı. Hem gündüz hem de gece kombinlerinize stil katacak şık bir tasarıma sahiptir.

Arı Küpe, pirinçten yapılmış ve elmas montür tekniği ile zirkon taşlarla kaplanmıştır. Ayrıca, altında bulunan Mayorka İncisi istenildiğinde çıkarılabilir, böylece tasarımınızı özelleştirebilirsiniz.

Kraliçe Arı Küpe, doğanın zarif ve güçlü simgesini stilinize taşırken, zirkon taşlarının ışıltısıyla da göz alıcı bir görünüm sunar. Bu özel aksesuar, hem zarafet hem de özgünlük arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Şimdi, bu görkemli Kraliçe Arı Küpe ile stilinizi tamamlayın ve kendinizi özel hissedin.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.