İncili Nazar Küpe

1.899,00 

Tarih boyunca çoğu kültürde ve dinsel inançta, göz figürü kötülükleri savan güçlü bir tılsım olarak kabul edilen göz boncuğu, göz formuyla hayat buluyor. Altın rengi ve ucunda sallantılı su incileri detaylarıyla İncili Nazar Küpe hem sizi hem de stilinizi negatif enerjilerden koruyarak günün ve gecenin yıldızı yapacak.

Sadece 2 adet kaldı

Kategoriler: , ,

Açıklama

Tarih boyunca birçok kültürde ve dinsel inançta, kötülükleri savuşturduğuna inanılan güçlü bir tılsım olarak kabul edilen Nazar Boncuğu‘nun göz formu, bu özel İncili Nazar Küpe ile hayat buluyor. Altın rengi ve sallantılı su incileri detaylarıyla, sizi ve stilinizi negatif enerjilerden koruyarak günün ve gecenin yıldızı olmanızı sağlayacak.

Bu şık küpe, pirinç üzeri 22 ayar altın kaplama ile tasarlanmış olup ucunda sallantılı su incileri bulunmaktadır. Bu inciler, hem zarif bir görünüm sunar hem de Nazar Boncuğu’nun koruyucu gücünü taşır.

Ürünün kararmaması ve uzun süre dayanması için, üzerine parfüm sıkmamanız önemlidir. İncili Nazar Küpe, sizi negatif enerjilerden korurken şıklığınızı da tamamlayacak özel bir aksesuardır. Şimdi, bu küpe ile stilinizi tamamlayın ve dikkatleri üzerinize çekin.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İncili Nazar Küpe

1.899,00 

Sadece 2 adet kaldı