İndirim!

Hayat Ağacı Kolye Set

Orijinal fiyat: 4.500,00 ₺.Şu andaki fiyat: 3.350,00 ₺.

Hayat Ağacı veya diğer adıyla Evliya Ağacı, inanışa göre dünyanın tam ortasından yükselir; kökleri yeraltına iner, dalları ise dünya dağının zirvesine yükselir. Böylece bu kutsal ağaç dünyanın her üç katını (göğü, yeri ve yeraltını) birbirine bağlar. Bütün bu özellikleri ile Hayat Ağacı Kolye Takım arzu nesnesi olmaya aday.

Sadece 1 adet kaldı

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Hayat Ağacı Kolye Set, zarafetinizi vurgulayarak her anınıza anlam katıyor. Bu özel takı seti, benzersiz tasarımıyla dikkat çekiyor. Hayat Ağacı motifleriyle işlenmiş olan kolye ve küpe, zarafetinizi tamamlayacak uyumlu bir kombin sunuyor.

Hayat Ağacı veya diğer adıyla Evliya Ağacı, inanışa göre dünyanın tam ortasından yükselir; kökleri yeraltına iner, dalları ise dünya dağının zirvesine yükselir. Böylece bu kutsal ağaç dünyanın her üç katını (göğü, yeri ve yeraltını) birbirine bağlar.

Bu sembolü üzerinde taşıyan kişinin hayatının ağacı olarak görülür ve onun yaşamının sürekliliğini temsil eder. Aynı zamanda hayat ağacı sağlıklı ve uzun ömürlü olmayı ve bereketli bir hayatı sembolize eder. Bütün bu özellikleri ile Hayat Ağacı Kolye Takım arzu nesnesi olmaya aday.

Takımın kolyesi 45 cm. uzunluğundadır.

Kolye ve küpeler, kıymetli metaller arasında dünyada üçüncü en pahalı metal olan rodyum ile kaplanmıştır. Üzerinde birinci kalite zirkon taşlar bulunuyor.

Tüm ürünler gibi bu ürün de parfüm, krem, deodorant, güneş kremi gibi kimyasallardan uzak tutulmalı ve klorlu su ile temas ettirilmemelidir.

Terden korumak için ise her kullanımdan sonra temiz bir bez ile silinmelidir.

El işçiliği ile üretilmiş olan ürünün uzun süreli kullanılması için dikkat ve özenle kullanılması önerilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.