Güneşin Üzerindeki Böcek Küpe

4.699,00 

İki estetik formun birleşmesiyle tasarlanan Güneşin Üzerindeki Böcek Küpe stilinizin joker parçası olmaya aday. Altının ışıltısı sayesinde küpe arzu nesnesi adaylığını fazlasıyla hak ediyor.

Sadece 1 adet kaldı

Kategoriler: , ,

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

İki farklı estetik formun birleştiği bu özel Güneşin Üzerindeki Böcek Küpe, stilinizin vazgeçilmez parçası olmaya aday. Altının ışıltısı sayesinde bu küpe, arzu nesnesi olma özelliğini fazlasıyla hak ediyor.

Bu şık Böcek küpe, pirinç üzeri 22 ayar altın kaplama ile tasarlanmış ve üzeri zirkon taşlarla süslenmiştir. Hem zarif bir görünüm sunar hem de şıklığınıza ışıltı katmaktadır.

Ürünün kararmaması ve uzun süre dayanması için, üzerine parfüm sıkmamanız önemlidir. Güneşin Üzerindeki Böcek Küpe, özel tasarımıyla sizi ve stilinizi tamamlayacak bir aksesuardır. Şimdi, bu küpe ile tarzınızı taçlandırın ve herkesi büyüleyin.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.