Gümüş Top Küpe

1.199,00 

Gümüş Top Küpe, her kadının takı koleksiyonunda bulunması gereken özel bir parçadır. Zarifliği ve ışıltısıyla her anınıza özel bir dokunuş katacak olan bu küpe, stilinizi tamamlayacak ve göz kamaştıracaktır.

Sadece 2 adet kaldı

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Damla Kalender markasının özgün tasarımı ve yüksek kalitesiyle öne çıkan Gümüş Top Küpe, stilinize zarafet ve ışıltı katacak özel bir takı parçasıdır. Gümüş rodyum kaplama ve Swarovski taşlarla işlenmiş olan bu küpe, zarafeti ve kaliteyi bir araya getirir.

Bu küpe, top şeklindeki tasarımıyla dikkat çeker ve her tarza uyum sağlar. Prinç üzeri rodyum kaplama malzemesi, dayanıklılığı ve parlaklığı ile ön plana çıkar ve uzun süreli kullanım için idealdir.

Ürünü uzun süre koruyabilmeniz için bazı önlemler almanız gerekmektedir. Parfüm, krem, deodorant, güneş kremi gibi kimyasallardan uzak tutulmalı ve klorlu su ile temas ettirilmemelidir. Ayrıca, her kullanımdan sonra terden korumak ve temizlemek için temiz bir bez ile silinmelidir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.