Gümüş Kovan Küpe

1.699,00 

Gümüş Kovan Küpe, zarafetinizi ve stilinizi ön plana çıkaracak, her anınızda size eşlik edecek özel bir takı parçasıdır.

Sadece 1 adet kaldı

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Damla Kalender markasıyla tanınan, zarafeti ve şıklığı bir araya getiren Gümüş Kovan Küpe, her tarza ve her yaşa hitap eden özel bir bayan takı. Küpe, pirinçten üretilmiştir ve dayanıklı metaryal rodyum kaplamadır.

Küpe, hem günlük kullanıma uygun hem de özel davetlerde şıklığınızı tamamlayacak bir parçadır. Gümüş rengi ve kesiminin ışıltısıyla göz kamaştıran bu küpeler, her kadının takı koleksiyonunda bulunması gereken bir parçadır.

Ürünü uzun süre koruyabilmeniz için bazı önlemler almanız gerekmektedir. Parfüm, krem, deodorant, güneş kremi gibi kimyasallardan uzak tutulmalı ve klorlu su ile temas ettirilmemelidir. Ayrıca, her kullanımdan sonra terden korumak ve temizlemek için temiz bir bez ile silinmelidir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.