Göz Yüzük Pembe

2.850,00 

Göz Yüzük, nazar boncuğunun geleneksel özelliklerini modern bir tarzla birleştirerek benzersiz bir şıklık sunar. Damla Kalender markasının kalitesi ve güvencesiyle birleşen bu yüzük, her anlamda göz alıcı bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Göz Yüzük, Damla Kalender markasının özgün tasarımı ve yüksek kalitesiyle buluşan nazar boncuğu temalı bir yüzüktür. Gümüş üzeri pırlanta montürlü Swarovski taşlar ile süslenmiş olan bu yüzük, zarif ve etkileyici bir görünüm sunar.

Göz Yüzük, nazara karşı koruyucu özelliği ile bilinen nazar boncuğunun modern bir yorumunu sunar. Her parçası özenle işlenmiş olan bu yüzük, günlük kullanımdan özel günlerdeki şıklığa kadar geniş bir kullanım alanı sunar.

Ürünü uzun süre koruyabilmeniz için bazı önlemler almanız gerekmektedir. Parfüm, krem, deodorant, güneş kremi gibi kimyasallardan uzak tutulmalı ve klorlu su ile temas ettirilmemelidir. Ayrıca, her kullanımdan sonra terden korumak ve temizlemek için temiz bir bez ile silinmelidir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.