Demeter Bileklik

1.350,00 

Demeter Bileklik, doğanın ve anne sevgisinin gücünü taşıyarak her anınıza zarafet ve bereket katar. Damla Kalender markasının kalite ve güvencesiyle birleşen bu bileklik, özel günlerinizde ve günlük hayatta kullanabileceğiniz mükemmel bir seçenektir.

Sadece 2 adet kaldı

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Damla Kalender markasının özgün tasarımı ve yüksek kalitesiyle öne çıkan Demeter Bileklik, Yunan mitolojisinde tarımın bereketin, mevsimlerin ve anne sevgisinin tanrıçası olarak bilinen Demeter’e adanmıştır. “Güzel saç örgülü Kraliçe” olarak da adlandırılan Demeter’in gücünü ve zarafetini yansıtan bu bileklik, her kadının zarafetini ve gücünü vurgular.

Altın kaplama materyaliyle üretilen bu Bileklik, Demeter’in simgesini taşır ve doğanın bereketini ve annelik sevgisini simgeler. Zarif tasarımıyla her kadının bileğine şıklık katar.

Ürünü uzun süre koruyabilmeniz için bazı önlemler almanız gerekmektedir. Parfüm, krem, deodorant, güneş kremi gibi kimyasallardan uzak tutulmalı ve klorlu su ile temas ettirilmemelidir. Ayrıca, her kullanımdan sonra terden korumak ve temizlemek için temiz bir bez ile silinmelidir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.