Damla Baget Yüzük

2.250,00 

Damla Baget Yüzük, gümüşün doğal zarafetiyle birleşen birinci kalite Swarovski taşlarının büyüleyici ışıltısıyla öne çıkıyor.

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Damla Baget Yüzük, gümüşün doğal zarafetiyle birleşen birinci kalite Swarovski taşlarının büyüleyici ışıltısıyla öne çıkıyor. Pırlanta montürü tekniği kullanılarak ustalıkla tasarlanan bu yüzük, her bir detayıyla zarafetinizi ve benzersiz tarzınızı vurgular.

Günlük kullanıma uygun olan bu yüzük, özel günlerde veya günlük hayatta şıklığınızı tamamlayacak mükemmel bir seçenektir.

Ürününüzü uzun süre kullanabilmeniz için, parfüm, krem, deodorant gibi kimyasallardan uzak tutmanız ve klorlu su ile temas ettirmemeniz önemlidir. Her kullanımdan sonra, ter ve kiri temizlemek için temiz bir bez ile nazikçe silmeniz ürününüzün uzun ömürlü olmasına yardımcı olacaktır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.