Çoklu Göz Küpe

3.500,00 

Çoklu Göz Küpe, zarafeti ve korumayı bir arada sunan benzersiz bir parçadır. Geleneksel motifin modern bir yorumu olan bu küpe, stilinize ve enerjinize güç katacaktır.

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Çoklu Göz Küpe, geleneksel nazar motifinden ilham alınarak tasarlanmıştır. Damla Kalender markasının özenle seçilmiş malzemeleriyle üretilen bu küpe, zarafeti ve korumayı bir arada sunar. Gümüş üzeri altın kaplama ve Swarovski taşlar, pırlanta montür tekniği ile ustalıkla yerleştirilmiştir.

Nazar motifinin taşıdığı koruyucu enerjiyi hissetmek isteyenler için ideal olan bu küpe, her anlamda şıklığı ve anlamı bir araya getirir. Hem gündelik kullanıma uygun olan bu tasarım, hem de özel günlerde göz alıcı bir detay olarak tercih edilebilir.

Ürününüzü uzun süre koruyabilmeniz için bazı önlemler almanız gerekmektedir. Parfüm, krem, deodorant, güneş kremi gibi kimyasallardan uzak tutulmalı ve klorlu su ile temas ettirilmemelidir. Ayrıca, her kullanımdan sonra terden korumak ve temizlemek için temiz bir bez ile silinmelidir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.