Beşli Elips Küpe

3.750,00 

Kumsal taşlarından ilham alan Beşli Elips Küpe, elipsin modernize edilmiş haliyle ve Swarovski taşlarının ışıltısıyla stilinizin joker parçası olmaya aday. Herbiri farklı renklerde zarif dizilişi ile ışıldayan elips küpe, farklı kombinlerinizde kullanmanız için stilinizin joker parçası olmaya aday.

Stokta yok

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Beşli Elips Küpe, kumsal taşlarından ilham alarak modernize edilmiş ve Swarovski taşlarıyla zenginleştirilmiş özel bir takıdır. Elipsin modern yorumu olan bu elips küpe, herbiri farklı renkteki zarif taşlarla süslenmiştir ve stilinize parlaklık katacak bir seçenektir.

Beşlli Küpe, kıymetli metaller arasında dünyada üçüncü en pahalı metal olan rodyum ile kaplanmıştır. Bu kaplama, takının uzun ömürlü olmasına yardımcı olur.

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir.

Beşli Elips Küpe, el işçiliğiyle üretilmiş olup zarif ve şık bir tasarım sunar. Farklı kombinlerinizde kullanabileceğiniz ve stilinize ışıltı katacak bu özel elips küpe takıyı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.