Bella Quadro

2.099,00 

60 cm ye kadar uzun kullanılabilen kolye gömleklerinizin ve kazaklarınızın stil tamamlayıcısıdır. Metaller içinde en kalitelisi olan rodyum ile kaplanmıştır.

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Damla Kalender markasının özgün tasarımı ve yüksek kalitesiyle öne çıkan Bella Quadro, şıklığı ve zarafeti bir araya getiren bir kolyedir. 60 cm’ye kadar uzunluğuyla gömleklerinizin ve kazaklarınızın mükemmel tamamlayıcısıdır.Bu Rodyum Kolye, her kadın takı koleksiyonunda olması gereken bir parçadır. Zarif tasarımıyla her tarza uyum sağlar ve her anınızda size şıklık katar.

Bella Quadro, stilinizi tamamlayacak ve her anınızda size eşlik edecek özel bir kolyedir. Damla Kalender markasıyla kalite ve şıklığı bir araya getiren bu kolye, gardırobunuzun vazgeçilmez parçalarından biri olacak.En kaliteli metallerden biri olan rodyum ile kaplanmıştır, bu da dayanıklılık ve parlaklık sağlar.

Ürünü uzun süre koruyabilmeniz için bazı önlemler almanız gerekmektedir. Parfüm, krem, deodorant, güneş kremi gibi kimyasallardan uzak tutulmalı ve klorlu su ile temas ettirilmemelidir. Ayrıca, her kullanımdan sonra terden korumak ve temizlemek için temiz bir bez ile silinmelidir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.