Ay Yıldız Küpe

2.175,00 

Geceleri gökyüzünün en parlak yıldızı Sirius ve Ay’ın birlikte tasarlandığı zarif ve şık Ay Yıldız Küpe hem gündüz hem gece kullanabilme rahatlığı sunuyor.

Sadece 2 adet kaldı

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Geceleri gökyüzünün en parlak yıldızı Sirius ve Ay’ın bir arada tasarlandığı bu zarif ve şık Ay Yıldız Küpe, hem gündüz hem de gece kullanım rahatlığı sunuyor.

Bu özel küpe, dünyadaki kıymetli metaller arasında üçüncü sırada yer alan rodyum kaplama ile tasarlanmış ve üzerinde birinci kalite zirkon taşları ile süslenmiştir. Bu kombinasyon, hem şıklık hem de dayanıklılık sunar.

Ürününüzün uzun süre dayanması için, kimyasal ürünlerden (parfüm, krem, deodorant, güneş kremi vb.) uzak tutulması ve klorlu su ile temas ettirilmemesi önemlidir. Ayrıca, terden korumak için her kullanımdan sonra temiz bir bez ile silinmelidir.

Bu özel Ay Yıldız Küpe, el işçiliği ile üretilmiştir ve özenle kullanıldığında uzun süreli bir kullanım sunar. Şimdi, gecelerin ışığını stilinize katmanın ve zarif bir dokunuş eklemenin tam zamanı.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.