Ay Yıldız Kolye

2.299,00 

Geceleri gökyüzünün en parlak yıldızı Sirius ve Ay’ın birlikte tasarlandığı zarif ve şık DK kolye hem gündüz hem gece kullanabilme rahatlığı sunuyor. Ay Yıldız Kolye ucunda sallanan zirkon taşı ile stilinizin joker parçası olmaya aday.

Stokta yok

Kategoriler: ,

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Ay Yıldız Kolye, gündüz ve gece kullanımına uygun zarif bir aksesuar olarak tasarlanmıştır. Kolyenin uzunluğu sallanan taşlı bölümü ile 50 cm’dir, bu da farklı kombinlerle rahatlıkla kullanabilmenizi sağlar. Ucundaki sallantılı zirkon taşı, kolyenin şıklığını ve cazibesini artırır.

Ay ve yıldız şeklindeki kolye, kıymetli metaller arasında dünyada üçüncü en pahalı metal olan rodyum ile kaplanmıştır. Bu kaplama, kolyenin dayanıklılığını artırır ve parlaklığını uzun süre korumasına yardımcı olur.

Kolyenizi uzun ömürlü tutmak için kimyasallardan, parfüm, krem, deodorant ve klorlu su gibi maddelerden uzak tutmalısınız. Ayrıca her kullanımdan sonra terden korumak için temiz bir bezle silmek kolyenizin kalitesini sürdürmesine yardımcı olur.

Ay Yıldız Kolye, ay ve yıldız sembolünü zarif bir şekilde yansıtarak stilinizi tamamlayacak güzel bir aksesuardır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.