Athena Bileklik

1.450,00 

Athena Bileklik, zeka ve zarafetin simgesi olarak stilinize güç ve elegans katar. Damla Kalender markasının kalite ve güvencesiyle birleşen bu bileklik, özel günlerinizde ve günlük hayatta kullanabileceğiniz mükemmel bir seçenektir.

Sadece 2 adet kaldı

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Damla Kalender markasının özgün tasarımı ve yüksek kalitesiyle öne çıkan Athena Bileklik, Yunan mitolojisinde zeka, sanat, strateji, ilham ve barış tanrıçası Athena’ya adanmıştır. Sembolleri olan kalkan, mızrak, zeytin dalından ilham alınarak tasarlanan bu şık bileklik, altın kaplamasıyla göz kamaştırır.

Altın kaplama materyali ve zarif tasarımıyla dikkat çeken Athena Bileklik, Athena’nın zekasını ve zarafetini yansıtır. Sanatın, stratejinin ve ilhamın tanrıçası olarak bilinen Athena’nın gücünü bileğinizde taşıyarak her ortamda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Ürünü uzun süre koruyabilmeniz için bazı önlemler almanız gerekmektedir. Parfüm, krem, deodorant, güneş kremi gibi kimyasallardan uzak tutulmalı ve klorlu su ile temas ettirilmemelidir. Ayrıca, her kullanımdan sonra terden korumak ve temizlemek için temiz bir bez ile silinmelidir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.