Aşka Uçan Küpe Yeşil

2.299,00 

Aşka Uçan Küpe, markanın çıkış noktası ve mottosu ‘’Aşk’’ ı sembolize eden kalp ve ‘’Aşk’’’a uçan kanatlının kombinasyonuyla tasarlanan küpe hem gündüz hem gece spor ve abiye stilinizin göz alıcı parçası olmaya aday.

Sadece 1 adet kaldı

Kategoriler: , , ,

Açıklama

Bu özel yeşil küpe, markanın çıkış noktasını ve mottosunu yansıtan bir tasarıma sahiptir. Kalp ve “Aşk”a uçan kanatlı figürün kombinasyonu ile tasarlanmış olan bu Aşka Uçan Küpe Yeşil, hem gündüz hem de gece, spor ve abiye kombinlerinizin göz alıcı parçası olmaya adaydır.

Küpenin yapımında pirinç üzeri 22 ayar altın kaplama kullanılmış olup, kanat kısmındaki taşlar zirkon, ucundaki kalp ise camdan yapılmıştır. Bu kombinasyon, hem zarif hem de dikkat çekici bir görünüm sunar.

Ürünün kararmaması ve uzun süre dayanması için, üzerine parfüm sıkmamak önemlidir. Aşka Uçan Yeşil Küpe, stilinize romantizm ve zarafet katarken, mavinin sakin ve huzur veren tonlarıyla da enerjiyi yansıtır. Bu özel aksesuar, özel anlarınıza ve günlük yaşamınıza renk katmak için mükemmel bir seçenektir. Şimdi, Aşka Uçan Mavi Yeşil ile stilinize romantik bir dokunuş eklemenin tam zamanı.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Aşka Uçan Küpe Yeşil

2.299,00 

Sadece 1 adet kaldı