Aşka Uçan Küpe Mavi

2.299,00 

Markanın çıkış noktası ve mottosu ‘’Aşk’’ ı sembolize eden kalp ve ‘’Aşk’’’a uçan kanatlının kombinasyonuyla tasarlanan Aşka Uçan Küpe Mavi hem gündüz hem gece spor ve abiye stilinizin göz alıcı parçası olmaya aday.

Stokta

Takılarınızın ömrünü uzatmak için parfüm, krem, deodorant gibi kimyasal ürünlerden uzak tutmalı ve klorlu su ile temas ettirmemelisiniz. Ayrıca terden korumak için her kullanım sonrası temiz bir bezle silmek önemlidir

Açıklama

Bu özel küpe, markanın çıkış noktasını ve mottosunu yansıtan bir tasarıma sahiptir. Kalp ve “Aşk”a uçan kanatlı figürün kombinasyonu ile tasarlanmış olan bu Aşka Uçan Mavi Küpe, hem gündüz hem de gece, spor ve abiye kombinlerinizin göz alıcı parçası olmaya adaydır.

Küpenin yapımında pirinç üzeri 22 ayar altın kaplama kullanılmış olup, kanat kısmındaki taşlar zirkon, ucundaki kalp ise camdan yapılmıştır. Bu kombinasyon, hem zarif hem de dikkat çekici bir görünüm sunar.

Ürünün kararmaması ve uzun süre dayanması için, üzerine parfüm sıkmamak önemlidir. Aşka Uçan Mavi Küpe, stilinize romantizm ve zarafet katarken, mavinin sakin ve huzur veren tonlarıyla da enerjiyi yansıtır. Bu özel aksesuar, özel anlarınıza ve günlük yaşamınıza renk katmak için mükemmel bir seçenektir. Şimdi, Aşka Uçan Mavi Küpe ile stilinize romantik bir dokunuş eklemenin tam zamanı.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.